Springer Protocols ve Nano Deneme Veri Tabanlarına Erişim

Home / Duyurular / Springer Protocols ve Nano Deneme Veri Tabanlarına Erişim

1. Springer Protocols

Dünyanın en büyük biyomedikal ve yaşam bilimleri protokol koleksiyonu,
Springer Protocols, modern araştırma laboratuarı için bir kaynaktır. Biyomedikal ve yaşam bilimlerinde tekrarlanabilir laboratuvar protokollerinin (40.000’in üzerinde) büyük bir veri tabanıdır. Kullanıcılar laboratuvar kurulumları için doğru protokolü bulabilirler. SpringerProtocols, araştırmacılara laboratuarlarında hemen kullanım için test edilmiş, adım adım protokollere erişim olanağı sunmaktadır. Moleküler Biyoloji dizisindeki yöntemlere ve diğer kalite kaynaklarının içeriğine dayanarak, araştırmacılar hangi protokolü seçtikleri konusunda en güvenilir ve en doğru teknik olacağından emin olabilirler.
• SpringerProtocols’un yapı taşları,
• 30 yıldan fazla protokol içeriği,
• John M. Walker tarafından düzenlenen, Molecular Biology’deki eleştirmenlerce beğenilen Methods in Methods dahil güvenilir, kaliteli içerik,
• Koleksiyondan hiçbir protokol çıkartılmamış, alternatif versiyonlar eklenmiştir
• 4 aktif seriden içerik, ayrıca değerli eski içerikleri içerir.
Erişim süresi: 31.12.2018
Erişim Linki: https://experiments.springernature.com/sources/springer-protocols

2. Nano veri tabanı

‘Nano’ veri tabanı; AAAS, ACS, Elsevier, RSC, Springer Nature, Wiley ve bir çok yayıncının Nano Teknoloji alanındaki yayınlarını bir araya getiren bir index’tir.

Konu uzmanları tarafından seçilerek oluşturulan binlerce nano malzemenin ve cihazın özelliklerine, uygulamalarına, toksisitesine ve hazırlama yöntemlerine ilişkin başlıklardaki ayrıntılı bilgileri içermektedir.

650.000’in üzerinde Makale Bilgisi
250.000’in üzerinde Nano Malzeme (Nano Materials)
Erişim süresi: 31.12.2018
Erişim Linki: https://nano.nature.com/